Michael - Sąsiadka (Camilla)

Tu piszesz opowiadania związane z twoją postacią.

Moderator: Martina

Michael - Sąsiadka (Camilla)

Postprzez Michael » 4 paź 2016, o 18:37

Dopiero niedawno się tu wprowadziłem. Zdążyłem już mniej więcej zapoznać się z dzielnicą. Gdzie są sklepy, gdzie jest kino. Lecz nikogo jeszcze nie znałem. Szedłem właśnie ulicą, gdy zobaczyłem ją. Szła tam, ze spuszczoną głową. Patrzyłem na nią, ale po chwili znikła w drzwiach kamienicy. Zakochałem się od pierwszego wejrzenia. Pewnie stałem tak pięć minut w miejscu zanim do mnie dotarło, że wypadałoby się ruszyć. Poszedłem do domu. No cóż innego mogłem zrobić?
Następnego dnia pod pretekstem spaceru poszedłem pod kamienice pięknej szatynki. Tak robiłem z tydzień. Stałem i czekałem aż wyjdzie, a gdy wychodziła, podziwiałem jej piękno. Pewnego dnia jednak zauważyła mnie i warknęła:

~~Camilla~~

XD
Michael

Re: Michael - Sąsiadka (Camilla)

Postprzez Camilla » 4 paź 2016, o 18:43

C: Czemu za mną łazisz? - zapytałam. Ten typek zaczynał mnie już niepokoić. Łaził za mną od tygodnia. Nie mogłam nawet pójść do warzywniaka, nie strzeżona jego okiem. Miałam tego dość. Nie wydawało mi się, by gość miał wrogie zamiary, ale wnerwiało mnie jego podejście (a właściwie chodzenie za mną i gapienie się).
Mi: Ja tylko... - zaczął, ale ja mu przerwałam.
C: Rozumiem, ty tylko, ale nie łaź za mną już więcej, ok? - popatrzył na mnie.
Mi: Jeżeli chcesz... ale powiedz mi chociaż jak masz na imię, co? - zapytał.
C: Camilla - odparłam i stwierdziłam, że niezły z niego gość. Chyba jedyny, którego interesowało jak mam na imię.

~~Michael~~
Camilla

Postprzez Michael » 4 paź 2016, o 18:47

Mi: Ja jestem Michael, ale mów na mnie Mike - powiedziałem chcąc podtrzymać konwersacje. Spojrzałem jej w oczy. Były takie piękne. Brązowe.
C: Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie - powiedziała, już trochę mniej wrogo.
Mi: Po prostu nie dawno się tu przeniosłem. Nikogo nie znam, a gdy ciebie zobaczyłem to... eh... chciałem rozpocząć znajomość, ale nigdy nie miałem na tyle odwagi - to byłą święta prawda i nawet nie wiem czemu się przed nią obnażyłem z moimi uczuciami. Pierwszy raz ją widzę i jeszcze na mnie naskakuje.

~~Camilla~~
Michael

Postprzez Camilla » 4 paź 2016, o 18:51

Nie wiedziałam co myśleć. Chcę zdobyć znajomych, ale proszę, nie chcę znów by to stało się toksyczne i by ktoś kontrolował moje życie. Obiecałam sobie, że już nie dam się oszukać.
Spojrzałam mu w oczy. To co mówił wydawało się być szczere. Postanowiłam mu dać szansę.
C: Odwołuje to, co powiedziałam... - głupio mi było. Zazwyczaj to nie ja przepraszałam.

~~Michael~~

Bedzie z tego przyjaźń, co?
Camilla

Powrót do Opowiadania